Szkolenie produktowe dla nowych pracowników

Dziewiątego lipca tego roku nasz kolega Tomasz Pagacz przeprowadził bardzo ciekawe szkolenie produktowe dla nowych pracowników.

Szkolenie dotyczyło łańcuchów izolatorów dla linii 110/220/400 kV. Do szkolenia dołączyli obecni pracownicy, dzięki czemu odświerzyli wiedzę i dowiedzieli się o nowościach w ofercie Belos-PLP. Dzięki zastosowaniu aplikacji Teams szkolenie odbywało się zdalnie. Podczas prezentacji przedstawione zostały standardowe rozwiązania Belos-PLP jak i przykładowe wykonania specjalne. Słuchacze dowiedzieli się jak istotna jest bezpośrednia współpraca inżynieryjna między wykonawcą, inwestorem a projektantem łańcuchów. Szkolenie pomogło nowym pracownikom, z różnych działów, lepiej poznać ofertę Belos-PLP.

 

W tym miejscu przypominamy także, że przeprowadzamy zewnętrzne szkolenia produktowe. Jeżeli współpracująca z nami firma będzie zainteresowana takim szkoleniem, zapraszamy do kontaktu: oferty@belos-plp.com.pl. Szkolenia pozwalają w skuteczny sposób omówić schematy współpracy między firmami, poznać trudności w projektowaniu oraz same produkty. Tym samym znacznie przyspiesza się praca oraz eliminuje potencjalne nieporozumienia i błędy komunikacyjne.

szkolenia3