Osprzęt telekomunikacyjny

 

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów w zakresie światłowodów oferta PLP POLAND (BELOS) S.A. powiększa się o osprzęt telekomunikacyjny. Korzystając z wieloletniego doświadczenia firmy Belos na polskim rynku, a także z najnowocześniejszych rozwiązań firmy PLP, oraz rozwiązań lidera w produkcji osprzętu telekomunikacyjnego w Czechach PLP Micos przygotowaliśmy kompleksową propozycję dla branży telekomunikacyjnej.

Produkty PLP działają lepiej, są trwalsze i łatwiejsze do zainstalowania niż dotychczasowe odpowiedniki dostępne na polskim rynku. Wszystkie rozwiązania promowane przez PLP POLAND (BELOS) S.A. spełniają rygorystyczne wymogi nowoczesnych sieci komunikacyjnych. Obsługujemy wszystkie segmenty branży w tym operatorów sieci telekomunikacyjnych, dostawców telewizji kablowych i usług szerokopasmowych, korporacji, organizacji rządowych oraz instytucji edukacyjnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo mufy i serie Coyote wraz akcesoriami, skrzynki przyłączeniowe, osprzęt montażowy i wiele innych. Zapewniamy kompleksowy asortyment i fachowe doradztwo.

Skontaktuj się bezpośrednio z Przedstawicielem Handlowym: 

 

Beata Wojtera

E-mail: beata.wojtera@plp.com

Telefon: +48 668 008 607

 

 

RYS1