Fotowoltaika

 

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi i produkty fotowoltaiczne. Belos-PLP jest producentem konstrukcji montażowych do instalacji fotowoltaicznych. Dzięki współpracy z wieloma firmami na całym świecie, a także z wykwalfikowaną załogą instalatorską, możemy zaproponować naszym klientom całościową obsługę w dziedzinie fotowoltaiki. Poznajmy się.

 

top

 

Co mamy do zaoferowania?

 

Naszym celem jest kompleksowe podejście do zagadnienia fotowoltaiki. Przede wszystkim staramy się przekazać klientom wiedzę w zakresie działania elektrowni słonecznej.
W zakładkach Kompedium wiedzy i FAQ znajdują się szczegółowe informacje oraz odnośniki dotyczące fotowoltaiki. W ten sposób zachęcamy naszych kontrahentów do odnawialnych źródeł energii. Dla świadomych, zainteresowanych odbiorców, przygotowaliśmy gamę najnowocześniejszych rozwiązań solarnych, dostępnych na każdą kieszeń:

 

 • Mocowania fotowoltaiczne dedykowane są dla każdego rodzaju dachu, bazują na unikatowym systemie profili alumminiowych i elementach łącznych. Nasze rozwiązania minimalizują zapotrzebowanie na akcesoria montażowe, przyspieszając montaż i obniżając koszty.
 • Systemy montażowe przeznaczone dla instalacji fotowoltaicznych są projektowane indywiduwalnie dla kazdego klienta. W ramach systemów, można opracować całkowicie unikatową konstrukcję, która będzie doskonałą podstawą dla elektrowni słonecznej. Ciekawymi przykładami takich rozwiązań są wiaty zadaszane panelami PV, farmy fotowoltaiczne, konstrukcje wolnostojące.
 • Zestawy Sunshine, tanie zestawy fotowoltaiczne do 2 kW, składające się z maksymalnie 8 paneli fotowoltaicznych. Oparte są na niezwykle sprawnych i elastycznych inwerterach oraz na panelach fotowoltaicznych.
 • Zestawy fotowoltaiczne dobierane indywidualnie dla każdego klienta. Zestawy bazują na dobranych podzespołach naszych mocowań lub systemów montażowych oraz elementów instalacji fotowoltaicznej od naszych sprawdzonych dostawców
 • Systemy mikroinwerterów Sunshine - zapewniają doskonałą wydajność i maksymalną kontrolę nad domową elektrownią. To idealne rozwiązanie dla miejsc słabiej nasłonecznionych, w których należy wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. Mikroinwertery pozwalają skonfigurować instalację o dowolnej mocy. To niezwykle nowoczesne i najwydajniejsze podejście do elektrowni słonecznej.

 

maly3

 

Poza najlepszymi produktami gwarantujemy klientom usługi na najwyższym poziomie. Dla wszystkich kontrahentów wymagających pomocy w zakresie planowania, projektowania, montażu instalacji fotowoltaicznej, nasza doświadczona kadra instalatorska jest do dyspozycji.

W ramach usług montażowych oferujemy kompleksowe podejście do każdego klienta. Klient jest dla nas partnerem, dlatego zawsze dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania fotowoltaiczne.

 


 

Dla kogo przeznaczone są produkty fotowoltaiczne Belos - PLP?

 

W zasadzie dla każdego.

 • Dla osób budujących nowe domy, które chcą ograniczyć koszty ich eksploatacji.
 • Dla osób posiadających domy, dla których odnawialne źródła energii to nie tylko puste słowa.
 • Dla osób ceniących ekologię, które chcą ograniczyć zanieczyszczenie powietrza i efekt cieplarniany.
 • Dla osób chcących zabezpieczyć swój dom o alternatywne źródło energii.
 • Dla działkowców, którzy darmowe źródło energii chcą mieć u siebie.
 • Dla osób, dla których darmowe oświetlenie ogrodów, dziełek, parków to nie science fiction.

 

zastosowanie


 

 

Co można zyskać?

 

1. Przede wszystkim, osoby inwestujące w rozwiązania fotowoltaiczne oszczędzają mądrze i zarabiają. Żaden inny produkt, kojarzący się z prestiżem i ekologią, nie zagwarantuje Państwu zysków, z wyjątkiem systemu fotowoltaicznego. Inwestując w instalację fotowoltaiczną, inwestują Państwo w prywatną elektrownię, służącą zaspokojeniu Państwa potrzeb. Pieniądze zaoszczędzone na rachunkach za prąd, dzięki elektrowni fotowoltaicznej to zysk.

 

2. Dywersyfikują Państwo zapotrzebowanie na prąd własnego domu, a tym samym zabezpieczają Państwo swoją rodzinę. Czy nie na tym zależy każdemu z nas?  Na poczuciu bezpieczeństwa. Fotowoltaika daje własny prąd uniezależniony od dostawcy energii. Sierpień 2015 roku pokazał, że tzw. blackout, to realne zagrożenie. Polskie elektrownie i sieci przesyłowe, były projektowane w latach 50 – 60 ubiegłego stulecia. Dla systemu energetycznego to cała wieczność. Ich wydajność w upalne i mroźne dni, z roku na rok będzie mniejsza. Przestoje w prześyle energetycznym – to fakt.

 

3. Działają Państwo proekologicznie. Średnia temperatura Ziemi wzrosła od końca XIX w. o 1st. C. Ta informacja obiegła światowe media na początku 2016 i pozwoliła zrozumieć skale problemu. Średni wzrost temperatury ziemi o 1 st. C oznacza, że globalne ocieplenie to już nie problem Afryki, czy Antarktydy. To problem, który  dotyka nas bezpośrednio i którym trzeba zająć się jak najszybciej. To nie wołanie ekologa przykutego do drzewa. Ten problem dotyczy każdego z nas bezpośrednio. Wysychające okresowo przydomowe studnie, wyschnięte jeziora, uniemożliwiające rekreację i wypoczynek, brak wody do chłodzenia elektrowni, co prowadzi do przerw w dostawie prądu, smog, który nie pozwala oddychać i przyczynia się do wzrostu chorób układu oddechowego. Możemy i powinniśmy z tym walczyć. Jednym ze sposobów jest inwestycja w fotowoltaikę.

 oplacalnosc


Zaufaj naszemy doświadczeniu, wykorzystaj darmową energię słoneczną.