Zestawy Sunshine

 

Korzystając z wieloletniego doświadczenia na rynku amerykańskim Belos-PLP wprowadza na polski rynek zestawy fotowoltaiczne Sunshine. Większość polskich instalatorów i firm fotowoltaicznych korzysta z europejskich rozwiązań. My proponujemy klientom amerykańską technologię, która na nowym kontynencie, ale i w Azji, bije rekordy popularności. Dzięki temu nasze systemy fotowoltaiczne wyróżniają się konkurencyjną ceną, wysoką jakością, oraz innowacyjnością.


Bądź nowoczesny i ekologiczny - wybierz jeden z zestawów Sunshine.

 

Zestawy Sunshine to tanie, kompletne zestawy generujące moc od 250 Wp do 2 KWp, co w ujęciu rocznym, daje od ok. 250 KWH do ok. 2000 KWH.  Przeznaczone są do samodzielnego montażu, bez specjalistycznej wiedzy i co ważniejsze specjalistycznych narzędzi. W skład zestawów fotowoltaicznych Sunshine wchodzą:

 

  • panele fotowoltaiczne
  • inwerter sunshine
  • okablowanie wraz z łącznikami
  • gniazdko monitorujące
  • konstrukcja dachowa uzależniona od rodzaju dachu.

 

Instrukcja obsługi dołączona do zestawów zawiera kompleksowe informacje dotyczące montażu. W przypadku, kiedy klient nie posiada kompetencji lub zwyczajnie chciałby zaufać instalatorom, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 33 8145021 wew. 420 lub mailowo: fotowoltaika@belos-plp.com.pl.

 

Zapraszamy do naszego sklepu fotowoltaicznego. Wystarczy kliknąć w ikonę poniżej i zobaczyć szczegóły każdego z produktów: