Montaż

 

Wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom i potrzebom, przy współpracy z doświadczoną kadrą instalacyjną, oferujemy usługę montażu wszystkich zakupionych u nas zestawów, akcesoriów i elementów. Będąc naszym klientem mają państwo gwarancje obsługi na najwyższym poziomie, o każdej porze dnia, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Kadra montażowa realizuje wszelkiego rodzaju instalacje: od małych do tych największych. Międzynarodowe doświadczenie, kilkanaście mega watów instalacji fotowoltaicznych, nowoczesne rozwiązania i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta.

 

Dla kogo stworzyliśmy ofertę?

 

Dla wszystkich zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej. Jeżeli trafili państwo do naszego sklepu i nie wiedzą co dalej zrobić, proszę nam zaufać i skorzystać z usług doświadczonej kadry montażowej. Belos-PLP jako międzynarodowa korporacja i firma z wieloletnim doświadczeniem w Polsce, korzysta z pracy najlepszych fachowców na rynku. Ludzie z wieloletnim doświadczeniem, zapleczem technologicznym są do państwa usług. Nie muszą państwo szukać firm instalacyjnych, nie są państwo skazani na niespełnialne obietnice firm fotowoltaicznych. Belos-PLP producent osprzętu montażowego i dedykowanych rozwiązań fotowoltaicznych w jednym miejscu zapewni państwu kompleksowe rozwiązania. Korzystając ze sklepu internetowego mają państwo gwarancję najniższych cen. A marka Belos-PLP to gwarancja zadowolenia, uczciwości i długoterminowych usług.

 


 

Dlaczego my?

 

Fotowoltaika to jedna z gałęzi naszej działalności. Jako czołowy producent osprzętu elektrycznego na świecie, zainwestowaliśmy w fotowoltaikę dla państwa. Chcąc przekazać kontrahentom część dorobku, doświadczenia z ekologicznymi rozwiązaniami oferujemy po prostu pomoc. Nie obiecujemy klientom złotych gór, staramy się uczciwie i rzetelnie przedstawić opłacalność konkretnej instalacji fotowoltaicznej. Zawsze dobieramy najlepsze rozwiązania pod konkretnego klienta. Jesteśmy tutaj dla państwa.

 


 

Jak pracujemy?

 

Na początku wystarczy kliknąć w przycisk formularza kontaktowego i napisać do nas maila, o swoim zainteresowaniu tematem fotowoltaicznym. My odsyłamy zwrotnie krótki "brief" czyli po polsku ankietę, z najważniejszymi pytaniami: o usytuowanie domu, o oczekiwania dotyczące zaopatrzenia w prąd itp. Po odesłaniu ankiety będziemy w stanie przygotować się do rozmowy i zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania. Skontaktujemy się, porozmawiamy, wyznaczymy termin spotkania. Podczas rozmowy, razem wypracowujemy najefektywniejszy plan działania. Na podstawie planu przygotowywana jest oferta cenowa. Akceptacja oferty jest wiążąca, dlatego po zatwierdzeniu kalkulacji, bez dalszych zbędnych formalności przystępujemy do realizacji zamówienia:

 

  • Technicznego zaplanowania instalacji fotowoltaicznej.
  • Zakupu odpowiednich elementów.
  • Instalacji właściwej.
  • Załatwienia formalności z dostawcą prądu.
  • Przekazania odbioru.
  • Ewentualnego serwisowania bezawaryjnej instalacji fotowoltaicznej.

 


 

Gdzie działamy?

 

Działamy na terenie całej polski, ale także w Niemczech, gdzie nasza praca jest wyjątkowo ceniona.

 


 

Galeria instalacji:

 

 1. Montaż uchwytów do dachu i profilii alumiowych do uchwytów.

 

montaz1

 

2. Montaż wszystkich profilii aluminiowych.

 

montaz2

 

3. Przymocowanie akcesoriów montażowych do profilii.

 

montaz3

 

4. Instalacja pierwszego panela fotowoltaicznego i przymocowanie go za pomoca końcowego zacisku.

 

montaz4

 

5. Dodadanie kolejnych paneli fotowoltaicznych łączonych za pomoca średniego zacisku.

 

montaz5

 

6. Zakończenie insalacji...

 

montaz6